4207 sayılı kanun gereği online tütün satışı yapılması yasaktır. Mağazamızdaki tütün çeşitleri için  tıklayınız .

Daim Melon İce Cream Nargile Tütünü sarı renkte geliyor, gıda boyası kullanılmamış. Şerbeti ortalamanın bir tık üzerinde, tütünü peçeteye koyup lüle üzerine o şekilde serpiştirmenizi tavsiye ederiz. Tütün kesimi ince kıyım, Daim'den alışık olduğumuz vıcık vıcık bir kıvamda. Çöp ve kalın damar oranı oldukça az. Daim bu konuda son serilerinde iyileştirme yapmış gibi görünüyor.

Kurulum:  (Kurulumda kullanılan ürünlere sayfanın alt kısmından erişebilirsiniz)

Melon ice cream poşeti açtığımızda kavun ve vanilya kokusunun karışımı olan ilginç ancak hoş bir koku etrafı sarıyor. Evet evimin veya arabamın sürekli böyle kokmasını isterdim, bu o tarz aromalardan :) İlerleyen zamanlarda en sevdiğiniz nargile tütününün aracınızın içerisinde aylarca nasıl kokmasını sağlayacağınız bir makale yayınlayacağız. 

Tütün İlk 5 dakikada boğaza vuran fresh ve kavun tadı baskın geliyor. 10. dakikadan sonra kavun ve vanilya tadını damağınızda buram buram hissediyorsunuz. Sek vanilya içinler bilir, hafif acımsı boğaza vuran bir aroması vardır. Daim süt aroması ile vanilyanın o boğaza vuran sertliğini adete yumuşatmış. İçerken süt tadı almıyorsunuz, süt ile softlaştırılmış hoş bir vanilya ve kavun tadı size bitime kadar eşlik ediyor. Aromanın içerik oranları çok iyi hazırlanmış. Sanki karışım aroması değil de iyi bir markanın kavun ve vanilyasını eşit oranda lüleye koymuşsunuz gibi :) Yarım saat sonra vanilya tadı softlaşıyor ve tatlı bir kavun tadı size eşlik ediyor. Ortalama 1 saate kadar aroma tadı alıyorsunuz ancak 40. dakikadan sonra silikleşmeye başlıyor. Biz 1 saat sonra içimimizi bitirdik.  Ciğerinizi seviyorsanız eğer sizlerede 1 saatten fazla nargile tüketmemenizi ve 1 saatlik içimde en az 750 ml su tüketmenizi öneririz.


Stoğumuzdaki tüm tütünlerin Marka, Fiyat, İçerik bilgileri için TIKLAYINIZ


Daim Melon İce Cream İçerik Bilgisi:

  • Kavun
  • Vanilya
  • Süt
  • Buz
  • Jan 22, 2021
  • Yorumlar: 0